NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 30 oktober 2026

Is vivo een goed merk? vivo-telefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 30 oktober 2026.

In het kort

Van de telefoonmodellen in ons aanbod is 0,6% een vivo-telefoon, en elk daarvan draait op Android. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de mobiele telefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Een waterdichtheid van IP68 of IP69 heeft elk vivo-model in ons aanbod, tegen 56% van alle telefoons.1 Of vivo voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een telefoon.

Elk vivo-model in ons aanbod heeft een AMOLED- of OLED-scherm, tegen 76% van alle telefoons. Ook 120 Hz en 5G heeft elk vivo-model in ons aanbod. Opslag van 256 GB of meer heeft elke vivo-uitvoering in ons aanbod, tegen 70% van alle uitvoeringen.1

Hoe lang een vivo op een volle lading meegaat, is bij geen enkel vivo-model in ons aanbod bekend. Ook het energielabel is bij geen enkel vivo-model in ons aanbod bekend. Hoe lang een vivo updates krijgt, is bij te weinig vivo-modellen in ons aanbod bekend om te vergelijken.1

Welke vivo-smartphones zijn er?

Elke vivo-smartphone in ons aanbod heeft een scherm van 6,8 inch.1 Alle telefoons hebben gemiddeld 6,5 inch, van 2,4 inch tot 8,12 inch.2,3

Zo zien de vivo-modellen in ons aanbod eruit naast alle telefoons:1

  • AMOLED of OLED: elk vivo-model, tegen 76% van alle telefoons.
  • 120 Hz of meer: een scherm dat vaker per seconde ververst, elk vivo-model, tegen 78%.
  • 5G: elk vivo-model, tegen 75%.

Lees verder: Grote telefoon: hoe groot en zwaar is een smartphone?

Lees verder: AMOLED vs OLED of LCD: welk scherm heeft je telefoon?

Hoe lang gaat de accu van een vivo-telefoon mee?

Hoe lang een vivo-telefoon op een volle lading meegaat, is niet bekend: geen enkel vivo-model in ons aanbod heeft de accuduur van het energielabel.1 Alle telefoons met een label gaan gemiddeld 55 uur mee, van 34 uur tot 93 uur.4

De accu van een vivo-telefoon in ons aanbod heeft 5.440 mAh of 7.000 mAh, afhankelijk van het model.1 Alle telefoons hebben gemiddeld 4.992 mAh, van 1.450 mAh tot 9.210 mAh.2

Met een kabel laadt elk vivo-model in ons aanbod met 90 W.1 Alle telefoons laden gemiddeld met 44 W, van 5 W tot 120 W.

Lees verder: Telefoon batterij: hoe lang gaat de accu mee?

Lees verder: Snelladen: hoeveel watt laadt een telefoon?

vivo-ervaringen: hoe verhouden de cijfers zich tot andere telefoons?

De vergelijking van de vivo-telefoons bevat alleen de waarden van de fabrikant, en geen eigen test van ons.1 De tabel zet vivo naast alle telefoons. Wat anderen van hun vivo vinden en hoe lang een toestel meegaat, staat er niet in.

Een waterdichtheid van IP68 of IP69 heeft elk vivo-model in ons aanbod, tegen 56% van alle telefoons. Updates, draadloos laden en eSIM zijn bij te weinig vivo-modellen in ons aanbod bekend om te vergelijken.1

vivo naast alle telefoons
KenmerkvivoAlle telefoons
Schermdiagonaal6,8 inch (elk model)6,5 inch2,4 inch tot 8,12 inch
Accucapaciteit5.440 en 7.000 mAh4.992 mAh1.450 mAh tot 9.210 mAh
Accuduur per lading (EU-label)niet bekend55 uur34 uur tot 93 uur
Snelladen (bedraad)90 W (elk model)44 W5 W tot 120 W
AMOLED of OLEDelk model76%
120 Hz of meerelk model78%
5Gelk model75%
IP68 of IP69elk model56%
Krachtig of Topklasseverschilt per model32%
Opslag 256 GB of meeralle uitvoeringen70% van de uitvoeringen
Updatesniet bekend83% krijgt 5 jaar of meer
Draadloos ladenniet bekend58%
eSIMniet bekend75%

Bron: productgegevens van 1232 uitvoeringen in 324 telefoonmodellen, 2026-10-30, waarvan 4 uitvoeringen in 2 modellen van vivo. Per model telt de waarde die de meeste uitvoeringen dragen, opslag telt per uitvoering. Bij twee modellen staat geen gemiddelde maar de waarde van elk model; niet bekend als het bij minder dan twee vivo-modellen bekend is. Een aandeel bij alle telefoons geldt voor de modellen waarvan het kenmerk bekend is. Uitersten getoetst bij de fabrikant.

Lees verder: Telefoonmerken: wat zijn de verschillen?

Lees verder: Waterdichte telefoon: wat betekenen IP68 en IP67?

Lees verder: Updates van je telefoon: hoe lang krijg je ze?

vivo-telefoon kopen? Vergelijk alle modellen

Alle vivo-telefoons staan op een eigen pagina, met de prijzen per winkel. Op de pagina met alle mobiele telefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Op die pagina staan de prijzen van vandaag per winkel, en kun je filteren en sorteren.

Verder kijken

Per merk

Meer over mobiele telefoons

Alle artikelen over mobiele telefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de mobiele telefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/mobiele-telefoons, opgehaald op 30 oktober 2026.
  2. 2HMD, Nokia 3210 specifications, 30 oktober 2026, https://www.hmd.com/en_in/nokia-3210/specs, opgehaald op 30 oktober 2026.
  3. 3OPPO, OPPO Find N5 Specs, 30 oktober 2026, https://www.oppo.com/en/smartphones/series-find-n/find-n5/specs/, opgehaald op 30 oktober 2026.
  4. 4HONOR, HONOR 600 Smart 5G, productpagina, 30 oktober 2026, https://www.honor.com/uk/phones/honor-600-smart-5g/, opgehaald op 30 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?