NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegMet AI gemaakt uit onze data · automatisch gecontroleerd op 31 oktober 2026

Is Skullcandy een goed merk? Skullcandy-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 2% een Skullcandy-koptelefoon, als over-ear of on-ear. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 31 oktober 2026. Een Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod is vaker draadloos: 92%, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Of Skullcandy voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Een draadloze over-ear Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod speelt gemiddeld langer op een volle accu: 56 uur, tegen 47 uur bij alle draadloze over-ear.1,2 Bij Skullcandy loopt dat van 36 uur tot 100 uur. Bij alle draadloze over-ear is dat van 8 uur tot 120 uur. Snelladen heeft 89% van de draadloze over-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear, steeds met een opgave over snelladen.1

Actieve noise cancelling heeft 30% van de over-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod, tegen 38% van alle over-ear met een opgave over noise cancelling.1 Er is geen Skullcandy-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod.

Welke koptelefoons heeft Skullcandy: over-ear, on-ear of open-ear?

Skullcandy heeft in ons aanbod vooral over-ear koptelefoons: 83% van de Skullcandy-koptelefoons, tegen 57% van alle koptelefoons.1 De andere draagwijzen:

  • On-ear: 17% bij Skullcandy, tegen 40% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: geen Skullcandy-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een Skullcandy-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Een Skullcandy-koptelefoon is in ons aanbod bijna altijd draadloos: 92%, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Elke draadloze Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod werkt met bluetooth: 100%.

Van de over-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod is 90% draadloos, tegen 56% van alle over-ear.1 Bij de on-ear koptelefoons is dat 100% van Skullcandy, tegen 43%. Per draagwijze, aan beide kanten over de draadloze koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: 78% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 59%. Bij on-ear is dat 50%, tegen 60%.
  • Snelladen: 89% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 54%. Bij on-ear is dat 100%, tegen 39%.
  • Ook met kabel: 100% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 97%. Bij on-ear is dat 100%, tegen 89%.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Koptelefoon met draad of draadloos: wat past bij jou?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een draadloze Skullcandy-koptelefoon mee?

Een draadloze over-ear Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod speelt gemiddeld 56 uur op een volle accu, van 36 uur tot 100 uur.1,2 Alle draadloze over-ear koptelefoons spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Elke draadloze on-ear Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod speelt minstens 22 uur op een volle accu.1 Alle draadloze on-ear koptelefoons spelen gemiddeld 39 uur, van 7 uur tot 100 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een Skullcandy-koptelefoon noise cancelling?

Een over-ear Skullcandy-koptelefoon heeft in ons aanbod minder vaak actieve noise cancelling: 30%, tegen 38% van alle over-ear met een opgave over noise cancelling.1 Van de on-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod heeft 50% actieve noise cancelling, tegen 21% van alle on-ear, steeds met een opgave over noise cancelling.

Elke over-ear Skullcandy-koptelefoon met actieve noise cancelling in ons aanbod speelt met noise cancelling aan minstens 50 uur.1 Alle over-ear koptelefoons met actieve noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een Skullcandy-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank, levensduur en ervaringen van anderen staan er niet in. Een oordeel over de kwaliteit geven we niet.

Een over-ear Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod weegt gemiddeld 302 gram, van 240 gram tot 363 gram.1 Alle over-ear koptelefoons wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram. Elke on-ear Skullcandy-koptelefoon in ons aanbod weegt hooguit 225 gram. Alle on-ear koptelefoons wegen gemiddeld 144 gram, van 50 gram tot 296 gram.

Hoe Skullcandy zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

Skullcandy naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, Skullcandy56 uur36 uur tot 100 uurminstens 50 uur302 gram240 gram tot 363 gram
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, Skullcandyminstens 22 uurte weinig modellenhooguit 225 gram
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, ontdubbeld op merk en model: 10 over-ear en 2 on-ear van Skullcandy op 31 oktober 2026, 418 over-ear en 290 on-ear in totaal op 30 oktober 2026. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Bij Skullcandy on-ear en bij noise cancelling te weinig modellen voor een gemiddelde. Accuduur van twee Skullcandy-modellen bevestigd door de fabrikant. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een Skullcandy-koptelefoon?

Een app heeft 44% van de draadloze over-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear, steeds met een opgave over de app. Van de draadloze on-ear Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod heeft 50% een app, tegen 59% van alle draadloze on-ear, steeds met een opgave over de app.1 Andere functies per draagwijze, aan beide kanten met een opgave over dat kenmerk:

  • Microfoon: 100% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 74%. Bij on-ear is dat 100%, tegen 88%.
  • Opvouwbaar: 100% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 50%. Bij on-ear is dat 100%, tegen 44%.
  • Hi-res audio: 10% van de over-ear koptelefoons van Skullcandy, tegen 35%. Bij on-ear is er geen Skullcandy-koptelefoon met hi-res audio in ons aanbod, tegen 15%.

Van de Skullcandy-koptelefoons in ons aanbod is 8% bedoeld voor kinderen, tegen 3% van alle koptelefoons, steeds met een opgave over het gebruiksdoel.1

Kenmerken van Skullcandy naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, SkullcandyOver-ear, alle merkenOn-ear, SkullcandyOn-ear, alle merken
Draadloos90%56%100%43%
Actieve noise cancelling30%38%50%21%
Multipoint (draadloos)78%59%50%60%
App (draadloos)44%54%50%59%
Snelladen (draadloos)89%54%100%39%
Ook met kabel (draadloos)100%97%100%89%
Microfoon100%74%100%88%
Opvouwbaar100%50%100%44%
Hi-res audio10%35%0%15%

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, ontdubbeld op merk en model (Skullcandy 31 oktober 2026, alle merken 30 oktober 2026); per kenmerk over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze. Skullcandy on-ear telt twee modellen.

Lees verder: Kinderkoptelefoon: waar let je op bij volume, maat en veiligheid?

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle Skullcandy-koptelefoons vergelijken

Alle Skullcandy-koptelefoons staan op een eigen pagina, met de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 31 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 31 oktober 2026.
  2. 2Skullcandy, Productondersteuning van Skullcandy op skullcandy.com, 31 oktober 2026, https://www.skullcandy.com/blogs/product-help/hesh-360, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?