NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is Philips een goed merk? Philips-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 4% een Philips-koptelefoon, als over-ear, on-ear of open-ear. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Een Philips-koptelefoon in ons aanbod is vaker draadloos: 75%, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Of Philips voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Snelladen heeft 89% van de draadloze on-ear koptelefoons van Philips in ons aanbod, tegen 39% van alle draadloze on-ear koptelefoons met een opgave. Bij Philips in ons aanbod is 18% bedoeld voor kinderen, tegen 3% van alle koptelefoons met een opgave over het gebruiksdoel.1

Een draadloze on-ear van Philips heeft in ons aanbod minder vaak een kabelaansluiting: 20%, tegen 89% van alle draadloze on-ear, steeds met een opgave. Een over-ear van Philips in ons aanbod heeft minder vaak een microfoon: 53%, tegen 74% van alle over-ear koptelefoons met een opgave.1

Er is geen Philips-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod.1

Welke koptelefoons heeft Philips: over-ear, on-ear of open-ear?

Philips heeft in ons aanbod het vaakst over-ear koptelefoons: 54% van de Philips-koptelefoons, tegen 57% van alle koptelefoons.1 De andere draagwijzen:

  • On-ear: 43% bij Philips in ons aanbod, tegen 40% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: 4% bij Philips in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een Philips-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Een draadloze Philips-koptelefoon is in ons aanbod de regel: 75%, tegen 52% van alle koptelefoons. Van de draadloze Philips-koptelefoons in ons aanbod werkt 86% met bluetooth.1 De rest werkt met een zendstation: 14%.

Bij de over-ear koptelefoons is 73% van Philips in ons aanbod draadloos, tegen 56% van alle over-ear koptelefoons.1 Bij on-ear is dat 75% van Philips in ons aanbod, tegen 43%. Per draagwijze, over de draadloze koptelefoons met een opgave:

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: 63% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 59%. Bij on-ear is dat 67%, tegen 60%.
  • Snelladen: 91% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 54%. Bij on-ear is dat 89%, tegen 39%.
  • Ook met kabel: 91% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 97%. Bij on-ear is dat 20%, tegen 89%.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Draadloze koptelefoon voor tv: bluetooth of zendstation?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een draadloze Philips-koptelefoon mee?

Een draadloze over-ear van Philips in ons aanbod speelt gemiddeld 50 uur, van 29 uur tot 70 uur.1 Alle draadloze over-ear spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Van de draadloze on-ear van Philips in ons aanbod speelt 44% langer dan 39 uur, tegen 48% van alle draadloze on-ear, steeds met een opgave.1 Dat is het gemiddelde van alle draadloze on-ear koptelefoons, van 7 uur tot 100 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een Philips-koptelefoon noise cancelling?

Een over-ear Philips-koptelefoon heeft in ons aanbod vaker actieve noise cancelling: 43%, tegen 38% van alle over-ear, steeds met een opgave. Er is geen Philips-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod.1 Van alle on-ear koptelefoons met een opgave over noise cancelling heeft 21% het wel.

Met noise cancelling aan speelt een over-ear van Philips in ons aanbod gemiddeld 39 uur, van 32 uur tot 45 uur.1 Alle over-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een Philips-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de Philips-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank en levensduur staan er niet in. Ervaringen van anderen ook niet.

Een over-ear van Philips in ons aanbod weegt gemiddeld 256 gram, van 185 gram tot 360 gram.1 Alle over-ear wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram.

Van de on-ear van Philips in ons aanbod is 50% lichter dan 144 gram, tegen 52% van alle on-ear, steeds met een opgave.1 Dat is het gemiddelde van alle on-ear koptelefoons, van 50 gram tot 296 gram.

Hoe Philips zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

Philips naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, Philips50 uur29 uur tot 70 uur39 uur32 uur tot 45 uur256 gram185 gram tot 360 gram
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, Philips44% langer dan gemiddeldgeen noise cancelling50% lichter dan gemiddeld
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van de koptelefoons, ontdubbeld op merk en model: 15 over-ear en 12 on-ear van Philips (31 oktober 2026), 418 over-ear en 290 on-ear in totaal (732 koptelefoons, 30 oktober 2026). Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Bij Philips on-ear het aandeel dat langer speelt of lichter is dan het gemiddelde van alle on-ear; bij alle on-ear is dat 48% en 52%. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een Philips-koptelefoon?

Een app heeft 89% van de draadloze on-ear koptelefoons van Philips in ons aanbod, tegen 59% van alle draadloze on-ear koptelefoons met een opgave. Bij draadloze over-ear is dat 55% van Philips in ons aanbod, tegen 54%.1 Andere functies, telkens over de koptelefoons met een opgave:

  • Microfoon: 53% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 74%. Bij on-ear is dat 83%, tegen 88%.
  • Opvouwbaar: 54% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 50%. Bij on-ear is dat 83%, tegen 44%.
  • Hi-res audio: 36% van de over-ear koptelefoons van Philips, tegen 35%. Bij on-ear is dat 9%, tegen 15%.

Een kinderkoptelefoon is bij Philips in ons aanbod vaker te vinden: 18%, tegen 3% van alle koptelefoons met een opgave.1

Kenmerken van Philips naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, PhilipsOver-ear, alle merkenOn-ear, PhilipsOn-ear, alle merken
Draadloos73%56%75%43%
Actieve noise cancelling43%38%0%21%
Multipoint (draadloos)63%59%67%60%
App (draadloos)55%54%89%59%
Snelladen (draadloos)91%54%89%39%
Ook met kabel (draadloos)91%97%20%89%
Microfoon53%74%83%88%
Opvouwbaar54%50%83%44%
Hi-res audio36%35%9%15%

Bron: productgegevens van de koptelefoons, ontdubbeld op merk en model: Philips op 31 oktober 2026, alle merken (732 koptelefoons) op 30 oktober 2026; per kenmerk over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze.

Lees verder: Kinderkoptelefoon: waar let je op bij volume, maat en veiligheid?

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle Philips-koptelefoons vergelijken

Alle Philips-koptelefoons staan op een eigen pagina, met de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?