NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is Marshall een goed merk? Marshall-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 0,5% een Marshall-koptelefoon, als on-ear of over-ear.1,2 De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod is draadloos, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Of Marshall voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Een on-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod speelt langer op een volle accu: 80 uur tot 100 uur, tegen gemiddeld 39 uur bij alle draadloze on-ear koptelefoons. Die spelen van 7 uur tot 100 uur. Snelladen kan bij elke on-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod, tegen 39% van de draadloze on-ear koptelefoons met een opgave over snelladen.1,2

Een on-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod is zwaarder: 165 gram tot 200 gram, tegen gemiddeld 144 gram bij alle on-ear koptelefoons.1,2 Die wegen van 50 gram tot 296 gram. Er is geen Marshall-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod.

Welke koptelefoons heeft Marshall: on-ear, over-ear of open-ear?

Marshall heeft in ons aanbod vooral on-ear koptelefoons: 75% van de Marshall-koptelefoons, tegen 40% van alle koptelefoons.1,2 De andere draagwijzen:

  • Over-ear: 25% bij Marshall in ons aanbod, tegen 57% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: er is geen Marshall-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een Marshall-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Ja, elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod is draadloos en werkt met bluetooth.1 Bij alle on-ear koptelefoons is 43% draadloos, bij alle over-ear koptelefoons 56%. Marshall in ons aanbod naast alle draadloze koptelefoons van dezelfde draagwijze, telkens met een opgave over het kenmerk:

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod, tegen 59% van alle draadloze over-ear.
  • Snelladen: elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod, tegen 39% van alle draadloze on-ear en 54% van alle draadloze over-ear.
  • Ook met kabel: elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod, tegen 89% van alle draadloze on-ear en 97% van alle draadloze over-ear.1,2

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Koptelefoon met draad of draadloos: wat past bij jou?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een Marshall-koptelefoon mee?

Elke on-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod speelt minstens 80 uur op een volle accu, tot 100 uur.1,2 Dat is langer dan het gemiddelde van alle draadloze on-ear koptelefoons: 39 uur, van 7 uur tot 100 uur.

Elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod speelt 100 uur op een volle accu.1,2 Alle draadloze over-ear koptelefoons spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een Marshall-koptelefoon noise cancelling?

Of een Marshall-koptelefoon in ons aanbod actieve noise cancelling heeft, verschilt per draagwijze.1,2 Elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod heeft het, tegen 38% van alle over-ear met een opgave hierover. Van de on-ear koptelefoons van Marshall in ons aanbod heeft 33% het, tegen 21% van alle on-ear met een opgave hierover.

Met noise cancelling aan speelt elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod 70 uur.1,2 Alle over-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Elke on-ear koptelefoon van Marshall met noise cancelling in ons aanbod speelt in die stand 50 uur.2 Alle on-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 40 uur, van 12 uur tot 65 uur.1

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een Marshall-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de Marshall-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank, levensduur en ervaringen van anderen staan er niet in.

Elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod weegt 250 gram.1,2 Alle over-ear koptelefoons wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram. Een on-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod weegt 165 gram tot 200 gram. Alle on-ear koptelefoons wegen gemiddeld 144 gram, van 50 gram tot 296 gram.

Hoe Marshall zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

Marshall naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
On-ear, Marshall80 tot 100 uur50 uur (elk model met noise cancelling)165 tot 200 gram
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram
Over-ear, Marshall100 uur (elk model)70 uur (elk model)250 gram (elk model)
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model: 3 on-ear en 1 over-ear van Marshall, 290 on-ear en 418 over-ear in totaal. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Accuduur en gewicht van Marshall volgens de fabrikant. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een Marshall-koptelefoon?

Een app heeft elke over-ear koptelefoon van Marshall in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear met een opgave over de app.1,2 Van de on-ear koptelefoons van Marshall in ons aanbod heeft 67% een app, tegen 59% van alle draadloze on-ear met die opgave. De andere functies, telkens over de koptelefoons met een opgave over het kenmerk:

  • Microfoon: elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod, tegen 88% van alle on-ear en 74% van alle over-ear.1
  • Opvouwbaar: elke Marshall-koptelefoon in ons aanbod, tegen 44% van alle on-ear en 50% van alle over-ear.1,2
Kenmerken van Marshall naast dezelfde soort
KenmerkOn-ear, MarshallOn-ear, alle merkenOver-ear, MarshallOver-ear, alle merken
Draadloos100%43%100%56%
Actieve noise cancelling33%21%100%38%
App (draadloos)67%59%100%54%
Snelladen (draadloos)100%39%100%54%
Ook met kabel (draadloos)100%89%100%97%
Microfoon100%88%100%74%
Opvouwbaar100%44%100%50%

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model: 3 on-ear en 1 over-ear van Marshall; per kenmerk over de koptelefoons waarvan het kenmerk bekend is, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze.

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle Marshall-koptelefoons vergelijken

Alle Marshall-koptelefoons staan op een eigen pagina, met de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 30 oktober 2026.
  2. 2Marshall, Productpagina's van de koptelefoons op marshall.com, 31 oktober 2026, https://www.marshall.com/us/en/product/milton-anc?pid=1008039, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?