NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is JVC een goed merk? JVC-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 2% een JVC-koptelefoon, als on-ear of over-ear. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 31 oktober 2026.1 Een on-ear koptelefoon van JVC in ons aanbod is in 44% van de gevallen draadloos, tegen 43% van alle on-ear koptelefoons.1,2 Of JVC voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Opvouwbaar is 89% van de on-ear koptelefoons van JVC in ons aanbod, tegen 44% van alle on-ear koptelefoons, steeds met een opgave over opvouwbaar.1,2 Bij over-ear heeft JVC in ons aanbod vaker actieve noise cancelling: 67%, tegen 38% van alle over-ear, steeds met een opgave over noise cancelling.1

Een app heeft 25% van JVC's draadloze on-ear in ons aanbod, tegen 59% van alle draadloze on-ear, steeds met een opgave over de app.1,2 Er is geen JVC-koptelefoon met snelladen in ons aanbod.1

Er is geen JVC-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod.1 Er is geen JVC-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod.

Welke koptelefoons heeft JVC: on-ear, over-ear of open-ear?

JVC heeft in ons aanbod vooral on-ear koptelefoons: 75% van de JVC-koptelefoons, tegen 40% van alle koptelefoons, steeds met een vaststaande draagwijze.1,2 De andere draagwijzen, steeds met een vaststaande draagwijze:

  • Over-ear: 25% bij JVC, tegen 57% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: geen JVC-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Bij een paar JVC-koptelefoons in ons aanbod is de draagwijze in de gegevens niet zeker.1 Die tellen alleen mee in de cijfers over het hele merk.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een JVC-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Een over-ear koptelefoon van JVC is in ons aanbod vaker draadloos: 67%, tegen 56% van alle over-ear koptelefoons.1 Bij on-ear is dat 44% van JVC, tegen 43%.1,2 Elke draadloze JVC-koptelefoon in ons aanbod werkt met bluetooth: 100%.

Per draagwijze, telkens over de draadloze koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:1

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: elke draadloze over-ear koptelefoon van JVC, tegen 59% van alle draadloze over-ear koptelefoons. Bij on-ear is dat 75% van JVC, tegen 60%.
  • Snelladen: geen JVC-koptelefoon in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear en 39% van alle draadloze on-ear koptelefoons.
  • Ook met kabel: 67% van de draadloze on-ear koptelefoons van JVC, tegen 89%.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Koptelefoon met draad of draadloos: wat past bij jou?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een draadloze JVC-koptelefoon mee?

Elke draadloze over-ear koptelefoon van JVC in ons aanbod speelt 50 uur op een volle accu.1 Alle draadloze over-ear koptelefoons spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Voor de draadloze on-ear koptelefoons van JVC in ons aanbod noemen we geen accuduur.1 Daarvoor lopen de opgaven te ver uiteen.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een JVC-koptelefoon noise cancelling?

JVC heeft in ons aanbod bij over-ear koptelefoons vaker actieve noise cancelling: 67%, tegen 38% van alle over-ear, steeds met een opgave over noise cancelling. Er is geen JVC-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod.1 Van alle on-ear koptelefoons met een opgave over noise cancelling heeft 21% het wel.

Met noise cancelling aan speelt elke over-ear koptelefoon van JVC met actieve noise cancelling in ons aanbod 35 uur.1 Alle over-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een JVC-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de JVC-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank, levensduur en ervaringen van anderen staan er niet in.

Een on-ear koptelefoon van JVC in ons aanbod weegt gemiddeld 124 gram, van 66 gram tot 168 gram.1,2 Alle on-ear koptelefoons wegen gemiddeld 144 gram, van 50 gram tot 296 gram. Elke over-ear koptelefoon van JVC in ons aanbod weegt hooguit 202 gram.1 Alle over-ear koptelefoons wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram.

Hoe JVC zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

JVC naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, JVC50 uur (elk draadloos model)35 uur (elk model)hooguit 202 gram
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, JVCopgaven lopen ver uiteengeen noise cancelling124 gram66 gram tot 168 gram
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van de koptelefoons, ontdubbeld op merk en model: 3 over-ear en 9 on-ear van JVC op 31 oktober 2026; alle merken uit 732 koptelefoons op 30 oktober 2026, 418 over-ear en 290 on-ear. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Bij JVC over-ear te weinig modellen voor een gemiddelde. Draagwijze of gewicht van vier JVC-modellen volgens de fabrikant; vier JVC-modellen met een onzekere draagwijze tellen niet mee. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een JVC-koptelefoon?

Een app heeft elke draadloze over-ear koptelefoon van JVC in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear koptelefoons met een opgave over de app.1 Andere functies per draagwijze, telkens over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:

  • Microfoon: 67% van de over-ear koptelefoons van JVC, tegen 74%. Bij on-ear is dat 78%, tegen 88%.
  • Opvouwbaar: elke over-ear koptelefoon van JVC, tegen 50% van alle over-ear koptelefoons.
  • Hi-res audio: 67% van de over-ear koptelefoons van JVC, tegen 35%. Er is geen JVC-koptelefoon met on-ear draagwijze en hi-res audio in ons aanbod. Bij alle on-ear koptelefoons is dat 15%.

Van de JVC-koptelefoons in ons aanbod is 13% bedoeld voor kinderen, tegen 3% van alle koptelefoons met een opgave over het gebruiksdoel.1

Kenmerken van JVC naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, JVCOver-ear, alle merkenOn-ear, JVCOn-ear, alle merken
Draadloos67%56%44%43%
Actieve noise cancelling67%38%0%21%
Multipoint (draadloos)100%59%75%60%
App (draadloos)100%54%25%59%
Snelladen (draadloos)0%54%0%39%
Ook met kabel (draadloos)100%97%67%89%
Microfoon67%74%78%88%
Opvouwbaar100%50%89%44%
Hi-res audio67%35%0%15%

Bron: productgegevens van de koptelefoons, ontdubbeld op merk en model: JVC op 31 oktober 2026, alle merken uit 732 koptelefoons op 30 oktober 2026; per kenmerk over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze. JVC over-ear telt weinig modellen. Draagwijze van vier JVC-modellen volgens de fabrikant.

Lees verder: Kinderkoptelefoon: waar let je op bij volume, maat en veiligheid?

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle JVC-koptelefoons vergelijken

Alle JVC-koptelefoons staan op een eigen pagina. Daar zie je de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 31 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 31 oktober 2026.
  2. 2JVC, Productpagina's van koptelefoons op eu.jvc.com, cz.jvc.com en jvc.com, 31 oktober 2026, https://eu.jvc.com/headphones/head-band/HA-S180-E/, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?