NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is JLab een goed merk? JLab-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 2% een JLab-koptelefoon, vooral als on-ear. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Elke JLab-koptelefoon in ons aanbod is draadloos, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Of JLab voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Een draadloze on-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod speelt gemiddeld langer op een volle accu: 53 uur, tegen 39 uur bij alle draadloze on-ear koptelefoons.1,2 Bij JLab loopt dat van 30 uur tot 90 uur. Bij alle draadloze on-ear koptelefoons is dat van 7 uur tot 100 uur. Snelladen heeft 78% van de draadloze on-ear koptelefoons van JLab, tegen 39% van alle draadloze on-ear koptelefoons met een opgave over snelladen.1

Een over-ear koptelefoon is bij JLab in ons aanbod zeldzamer: 17% van de JLab-koptelefoons, tegen 57% van alle koptelefoons.1

Welke koptelefoons heeft JLab: on-ear, over-ear of open-ear?

JLab heeft in ons aanbod vooral on-ear koptelefoons: 75% van de JLab-koptelefoons, tegen 40% van alle koptelefoons.1 De andere draagwijzen:

  • Over-ear: 17% bij JLab, tegen 57% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: 8% bij JLab, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een JLab-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Een on-ear koptelefoon van JLab is in ons aanbod altijd draadloos: 100%, tegen 43% van alle on-ear koptelefoons. Bij over-ear is dat 100% van JLab, tegen 56% van alle over-ear koptelefoons.1

Elke JLab-koptelefoon in ons aanbod werkt met bluetooth: 100%.1 Per draagwijze, telkens over de draadloze koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: 71% van de on-ear koptelefoons van JLab, tegen 60%. Bij over-ear is dat 100%, tegen 59%.
  • Snelladen: 78% van de on-ear koptelefoons van JLab, tegen 39%. Bij over-ear is dat 100%, tegen 54%.
  • Ook met kabel: 100% van de on-ear koptelefoons van JLab, tegen 89%. Bij over-ear is dat 100%, tegen 97%.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een JLab-koptelefoon mee?

Een draadloze on-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod speelt gemiddeld 53 uur op een volle accu, van 30 uur tot 90 uur.1,2 Alle draadloze on-ear koptelefoons spelen gemiddeld 39 uur, van 7 uur tot 100 uur.

Elke draadloze over-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod speelt minstens 70 uur op een volle accu.1,2 Alle draadloze over-ear koptelefoons spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een JLab-koptelefoon noise cancelling?

Bij on-ear heeft 29% van JLab in ons aanbod actieve noise cancelling, tegen 21% van alle on-ear, steeds met een opgave over noise cancelling. Elke over-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod heeft actieve noise cancelling: 100%, tegen 38% van alle over-ear, steeds met een opgave over noise cancelling.1

Met noise cancelling aan speelt een on-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod minstens 40 uur.1,2 Alle on-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 40 uur, van 12 uur tot 65 uur. Bij over-ear speelt elke JLab-koptelefoon in ons aanbod dan minstens 40 uur. Alle over-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een JLab-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de JLab-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank, levensduur en ervaringen van anderen staan er niet in.

Een on-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod weegt gemiddeld 148 gram, van 101 gram tot 196 gram.1,2 Alle on-ear koptelefoons wegen gemiddeld 144 gram, van 50 gram tot 296 gram. Elke over-ear koptelefoon van JLab in ons aanbod weegt hooguit 300 gram. Alle over-ear koptelefoons wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram.

Hoe JLab zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

JLab naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, JLabminstens 70 uurminstens 40 uurhooguit 300 gram
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, JLab53 uur30 uur tot 90 uurminstens 40 uur148 gram101 gram tot 196 gram
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model: 2 over-ear en 9 on-ear van JLab (geteld op 31 oktober), 418 over-ear en 290 on-ear in totaal. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Bij JLab over-ear te weinig modellen voor een gemiddelde. Accuduur en gewicht van vijf JLab-modellen bevestigd door de fabrikant. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een JLab-koptelefoon?

Bij on-ear heeft 67% van JLab in ons aanbod een app, tegen 59% van alle draadloze on-ear, steeds met een opgave over de app. Bij over-ear heeft elke koptelefoon van JLab in ons aanbod een app, tegen 54% van alle draadloze over-ear, steeds met een opgave over de app.1 Andere functies per draagwijze, telkens over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:

  • Microfoon: 100% van de on-ear koptelefoons van JLab, tegen 88%. Bij over-ear is dat 100%, tegen 74%.
  • Opvouwbaar: 83% van de on-ear koptelefoons van JLab, tegen 44%. Bij over-ear is dat 100%, tegen 50%.

Voor kinderen is 13% van de JLab-koptelefoons in ons aanbod, tegen 3% van alle koptelefoons, steeds met een opgave over het gebruiksdoel.1

Kenmerken van JLab naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, JLabOver-ear, alle merkenOn-ear, JLabOn-ear, alle merken
Draadloos100%56%100%43%
Actieve noise cancelling100%38%29%21%
Multipoint (draadloos)100%59%71%60%
App (draadloos)100%54%67%59%
Snelladen (draadloos)100%54%78%39%
Ook met kabel (draadloos)100%97%100%89%
Microfoon100%74%100%88%
Opvouwbaar100%50%83%44%

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model (JLab geteld op 31 oktober); per kenmerk over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze. JLab over-ear telt weinig modellen.

Lees verder: Kinderkoptelefoon: waar let je op bij volume, maat en veiligheid?

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Lees verder: Werken met een koptelefoon: waar let je op?

Alle JLab-koptelefoons vergelijken

Alle JLab-koptelefoons staan op een eigen pagina. Daar zie je de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 31 oktober 2026.
  2. 2JLab, Productpagina's van koptelefoons op jlab.com, 31 oktober 2026, https://www.jlab.com/products/epic-work-anc-wireless-on-ear-headset-black, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?