NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is Fresh 'n Rebel een goed merk? Fresh 'n Rebel-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 2% een Fresh 'n Rebel-koptelefoon, als over-ear of on-ear. De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Elke Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod is draadloos, tegen 52% van alle koptelefoons.1 Of Fresh 'n Rebel voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Actieve noise cancelling heeft 67% van de over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod, tegen 38% van alle over-ear met een opgave. Een draadloze over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod speelt gemiddeld langer: 68 uur, tegen 47 uur bij alle draadloze over-ear.1,2 Bij Fresh 'n Rebel in ons aanbod is dat van 45 uur tot 100 uur. Bij alle draadloze over-ear is dat van 8 uur tot 120 uur.

Een over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod is gemiddeld zwaarder: 283 gram, tegen 264 gram bij alle over-ear met een opgave.1 Bij Fresh 'n Rebel in ons aanbod is dat van 224 gram tot 354 gram. Bij alle over-ear is dat van 100 gram tot 451 gram.

Er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met hi-res audio in ons aanbod.1 Er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod.

Welke koptelefoons heeft Fresh 'n Rebel: over-ear, on-ear of open-ear?

Fresh 'n Rebel heeft in ons aanbod vooral over-ear koptelefoons: 71% van de Fresh 'n Rebel-koptelefoons, tegen 57% van alle koptelefoons.1 De andere draagwijzen:

  • On-ear: 29% bij Fresh 'n Rebel in ons aanbod, tegen 40% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een Fresh 'n Rebel-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Ja, elke Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod is draadloos en werkt met bluetooth: 100%. Bij over-ear is 100% van Fresh 'n Rebel in ons aanbod draadloos, tegen 56% van alle over-ear.1 Bij on-ear is dat 100%, tegen 43%. Per draagwijze, naast alle draadloze koptelefoons met een opgave over het kenmerk:

  • Multipoint, twee apparaten tegelijk verbonden: 70% van de over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod, tegen 59%. Bij on-ear is dat 25%, tegen 60%.
  • Snelladen: 60% van de over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod, tegen 54%. Bij on-ear is dat 25%, tegen 39%.
  • Ook met kabel: 100% van de over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod met een opgave over een kabelaansluiting, tegen 97%. Bij on-ear met die opgave is dat 100%, tegen 89%.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Koptelefoon met draad of draadloos: wat past bij jou?

Lees verder: Multipoint bluetooth: één koptelefoon op twee apparaten tegelijk

Hoe lang gaat de accu van een Fresh 'n Rebel-koptelefoon mee?

Een draadloze over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod speelt gemiddeld 68 uur, van 45 uur tot 100 uur.1,2 Alle draadloze over-ear koptelefoons spelen gemiddeld 47 uur, van 8 uur tot 120 uur.

Elke draadloze on-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod speelt minstens 30 uur.1 Alle draadloze on-ear koptelefoons spelen gemiddeld 39 uur, van 7 uur tot 100 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een Fresh 'n Rebel-koptelefoon noise cancelling?

Een over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon heeft in ons aanbod vaker actieve noise cancelling: 67%, tegen 38% van alle over-ear met een opgave.1,2 Er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod.1 Van alle on-ear koptelefoons met een opgave over noise cancelling heeft 21% het wel.

Met noise cancelling aan speelt een over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod gemiddeld 47 uur, van 35 uur tot 60 uur.1,2 Alle over-ear koptelefoons met noise cancelling spelen dan gemiddeld 38 uur, van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een Fresh 'n Rebel-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank, levensduur en ervaringen van anderen staan er niet in.

Een over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod weegt gemiddeld 283 gram, van 224 gram tot 354 gram. Alle over-ear koptelefoons wegen gemiddeld 264 gram, van 100 gram tot 451 gram. Elke on-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod met een opgave weegt hooguit 172 gram.1 Alle on-ear koptelefoons wegen gemiddeld 144 gram, van 50 gram tot 296 gram.

Hoe Fresh 'n Rebel zich in ons aanbod verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

Fresh 'n Rebel naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, Fresh 'n Rebel68 uur45 uur tot 100 uur47 uur35 uur tot 60 uur283 gram224 gram tot 354 gram
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, Fresh 'n Rebelminstens 30 uurgeen noise cancellinghooguit 172 gram
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model: 10 over-ear en 4 on-ear van Fresh 'n Rebel (31 oktober 2026), 418 over-ear en 290 on-ear in totaal. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Bij Fresh 'n Rebel on-ear te weinig modellen voor een gemiddelde. Accuduur van twee Fresh 'n Rebel-modellen bevestigd door de fabrikant. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een Fresh 'n Rebel-koptelefoon?

Een app heeft 40% van de over-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod, tegen 54% van alle draadloze over-ear met een opgave. Er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met on-ear draagwijze en een app in ons aanbod.1 Van alle draadloze on-ear met een opgave over de app heeft 59% er een. Andere functies, telkens over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk:

  • Microfoon: elke over-ear en on-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod heeft er een, tegen 74% van alle over-ear en 88% van alle on-ear koptelefoons.
  • Opvouwbaar: elke over-ear en on-ear Fresh 'n Rebel-koptelefoon in ons aanbod, tegen 50% van alle over-ear en 44% van alle on-ear koptelefoons.
  • Hi-res audio: er is geen Fresh 'n Rebel-koptelefoon met hi-res audio in ons aanbod, tegen 35% van alle over-ear en 15% van alle on-ear koptelefoons.

Voor kinderen is 14% van de Fresh 'n Rebel-koptelefoons in ons aanbod bedoeld, tegen 3% van alle koptelefoons met een opgave over het gebruiksdoel.1

Kenmerken van Fresh 'n Rebel naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, Fresh 'n RebelOver-ear, alle merkenOn-ear, Fresh 'n RebelOn-ear, alle merken
Draadloos100%56%100%43%
Actieve noise cancelling67%38%0%21%
Multipoint (draadloos)70%59%25%60%
App (draadloos)40%54%0%59%
Snelladen (draadloos)60%54%25%39%
Ook met kabel (draadloos)100%97%100%89%
Microfoon100%74%100%88%
Opvouwbaar100%50%100%44%
Hi-res audio0%35%0%15%

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model, en van 14 Fresh 'n Rebel-modellen, 31 oktober 2026; per kenmerk over de koptelefoons met een opgave over dat kenmerk, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze. Fresh 'n Rebel on-ear telt weinig modellen.

Lees verder: Kinderkoptelefoon: waar let je op bij volume, maat en veiligheid?

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle Fresh 'n Rebel-koptelefoons vergelijken

Alle Fresh 'n Rebel-koptelefoons staan op een eigen pagina, met de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 30 oktober 2026.
  2. 2Fresh 'n Rebel, Productpagina's van koptelefoons op freshnrebel.com, 31 oktober 2026, https://freshnrebel.com/clam-ace-2/3hp4310tb/, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?