NieuwVerbind ChatGPT met de prijzen van Match My Deal

UitlegSamengesteld door de redactie van Match My Deal met hulp van AI · gecontroleerd door regisseur (gedelegeerd door de eigenaar) op 31 oktober 2026

Is Beats een goed merk? Beats-koptelefoons in cijfers

Deze tekst is op basis van onze productdata en de bronnen die onderaan staan vermeld, gecontroleerd tegen onze data op 31 oktober 2026.

In het kort

Van de koptelefoons in ons aanbod is 0,4% een Beats-koptelefoon, als over-ear of on-ear.1,2 De cijfers in dit artikel komen uit de productgegevens van de koptelefoons die we vergelijken, op 30 oktober 2026. Elke Beats-koptelefoon in ons aanbod is draadloos, tegen 56% van alle over-ear en 43% van alle on-ear koptelefoons.1 Of Beats voor jou een goed merk is, hangt af van wat je belangrijk vindt in een koptelefoon.

Elke over-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod heeft actieve noise cancelling, tegen 38% van de over-ear koptelefoons met een opgave.1 Elke Beats-koptelefoon in ons aanbod is opvouwbaar, tegen 50% van de over-ear en 44% van de on-ear koptelefoons met een opgave.1,2

Er is geen Beats-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod, tegen 21% van de on-ear koptelefoons met een opgave.1,2 Er is geen Beats-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod.

Welke koptelefoons heeft Beats: over-ear, on-ear of open-ear?

Beats heeft in ons aanbod vooral over-ear koptelefoons: 67% van de Beats-koptelefoons, tegen 57% van alle koptelefoons.1,2 De andere draagwijzen:

  • On-ear: 33% bij Beats, tegen 40% bij alle koptelefoons.
  • Open-ear: er is geen Beats-koptelefoon met open-ear draagwijze in ons aanbod, tegen 3% bij alle koptelefoons.

Lees verder: Over-ear of on-ear koptelefoon: wat is het verschil?

Lees verder: Open-ear koptelefoon en beengeleiding: hoe werkt het?

Is een Beats-koptelefoon draadloos, met bluetooth?

Elke Beats-koptelefoon in ons aanbod is draadloos en werkt met bluetooth, tegen 56% bij alle over-ear en 43% bij alle on-ear koptelefoons.1 Beats naast alle draadloze koptelefoons van dezelfde draagwijze, telkens met een opgave over het kenmerk:

  • Ook met kabel: elke Beats-koptelefoon in ons aanbod, tegen 97% van de draadloze over-ear en 89% van de draadloze on-ear koptelefoons.
  • Snelladen: elke on-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod, tegen 39% van de draadloze on-ear koptelefoons. Bij de over-ear koptelefoons van Beats is snelladen niet voor elk model bekend.

Lees verder: Draadloze koptelefoon: hoe werkt het en waar let je op?

Lees verder: Koptelefoon met draad of draadloos: wat past bij jou?

Lees verder: Koptelefoon koppelen: hoe verbind je hem met je telefoon of laptop?

Hoe lang gaat de accu van een Beats-koptelefoon mee?

Een on-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod speelt 50 uur op een volle accu, tegen gemiddeld 39 uur bij alle draadloze on-ear koptelefoons.1,2 Die lopen van 7 uur tot 100 uur.

Met noise cancelling aan is de accuduur niet van elke over-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod bekend.1 Het model met een bevestigde opgave speelt dan 24 uur, tegen gemiddeld 38 uur bij alle over-ear met noise cancelling.1,2 Die lopen dan van 12 uur tot 80 uur.

Lees verder: Koptelefoon opladen: hoe lang gaat de accu mee?

Heeft een Beats-koptelefoon noise cancelling?

Een over-ear koptelefoon van Beats heeft in ons aanbod altijd actieve noise cancelling, tegen 38% van de over-ear koptelefoons met een opgave. Er is geen Beats-koptelefoon met on-ear draagwijze en actieve noise cancelling in ons aanbod, tegen 21% van de on-ear koptelefoons met een opgave. De on-ear koptelefoons van Beats in ons aanbod dempen geluid van buiten alleen passief.1,2

Lees verder: Noise cancelling koptelefoon: waar let je op?

Lees verder: Wat is noise cancelling en hoe werkt het bij een koptelefoon?

Review van een Beats-koptelefoon: hoe verhouden de cijfers zich tot andere koptelefoons?

De vergelijking van de Beats-koptelefoons in ons aanbod bevat alleen de gegevens van de koptelefoons en geen eigen test van ons.1 Klank en levensduur staan er niet in. Ervaringen van anderen ook niet.

Elke over-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod weegt 260 gram, tegen gemiddeld 264 gram bij alle over-ear koptelefoons.1,2 Die wegen van 100 gram tot 451 gram. Een on-ear koptelefoon van Beats in ons aanbod weegt 217 gram, tegen gemiddeld 144 gram bij alle on-ear koptelefoons. Die wegen van 50 gram tot 296 gram.

Hoe Beats zich verhoudt tot de andere merken, lees je bij de koptelefoonmerken.

Beats naast alle koptelefoons van dezelfde soort
SoortAccuduurAccuduur met noise cancellingGewicht
Over-ear, Beatsniet voor elk model bekend24 uur (niet voor elk model bekend)260 gram (elk model)
Over-ear, alle merken47 uur8 uur tot 120 uur38 uur12 uur tot 80 uur264 gram100 gram tot 451 gram
On-ear, Beats50 uur (elk model)geen noise cancelling217 gram (elk model)
On-ear, alle merken39 uur7 uur tot 100 uur40 uur12 uur tot 65 uur144 gram50 gram tot 296 gram

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model: 2 over-ear en 1 on-ear van Beats, 418 over-ear en 290 on-ear in totaal. Accuduur over de draadloze koptelefoons, met noise cancelling over de koptelefoons met actieve noise cancelling, telkens waar de waarde bekend is. Accuduur van Beats alleen waar de fabrikant hem bevestigt; de accuduur van één over-ear model van Beats is niet bevestigd en telt niet mee. Het gewicht van dat model komt uit onze productgegevens. Uitschieters die de fabrikant niet bevestigt, tellen niet mee.

Welke functies heeft een Beats-koptelefoon?

Elke Beats-koptelefoon in ons aanbod heeft een microfoon, tegen 74% van de over-ear en 88% van de on-ear koptelefoons met een opgave.1 Elke Beats-koptelefoon in ons aanbod is ook opvouwbaar, tegen 50% van de over-ear en 44% van de on-ear koptelefoons met een opgave.1,2

Kenmerken van Beats naast dezelfde soort
KenmerkOver-ear, BeatsOver-ear, alle merkenOn-ear, BeatsOn-ear, alle merken
Draadloos100%56%100%43%
Actieve noise cancelling100%38%0%21%
Snelladen (draadloos)niet voor elk model bekend54%100%39%
Ook met kabel (draadloos)100%97%100%89%
Microfoon100%74%100%88%
Opvouwbaar100%50%100%44%

Bron: productgegevens van 732 koptelefoons, 30 oktober 2026, ontdubbeld op merk en model; per kenmerk over de koptelefoons waarvan het kenmerk bekend is, de kenmerken met (draadloos) alleen over de draadloze. Opvouwbaar en noise cancelling van de on-ear koptelefoon van Beats volgens de fabrikant.

Lees verder: Koptelefoon met microfoon: waar let je op?

Alle Beats-koptelefoons vergelijken

Alle Beats-koptelefoons staan op een eigen pagina. Daar zie je de prijzen per winkel. Op de pagina met alle koptelefoons vergelijk je ze met de andere merken.

Meer over koptelefoons

Alle artikelen over koptelefoons in de kennisbank

Bronnen

  1. 1Match My Deal, Productgegevens van de koptelefoons in de prijsvergelijking, 30 oktober 2026, https://matchmydeal.nl/koptelefoons, opgehaald op 30 oktober 2026.
  2. 2Beats, Productpagina's van Beats-koptelefoons op beatsbydre.com en de handleiding over opladen en luistertijd, 31 oktober 2026, https://www.beatsbydre.com/nl/headphones/solo4-wireless, opgehaald op 31 oktober 2026.

Laatst bijgewerkt 31 oktober 2026

Klopt er iets niet? Dan horen we het graag; een bevestigde fout herstellen we binnen een werkdag.

Liever meteen vergelijken?